Witamy na stronie IMAF POLSKA!
"Na szczyt góry wspinamy się różnymi ścieżkami
gdy już tam jednak dotrzemy
wszyscy ujrzymy ten sam księżyc."

Struktura wewnętrzna IMAF Polska




Zarząd Federacji

Prezydent - Piotr Witkowski
Wiceprezydent - Eugeniusz Rzymyszkiewicz
Wiceprezydent - Zdzisław Mikoda
Skarbnik - Jacek Pieczonka
Sekretarz - Michał Żuchelkowski

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący - Krzysztof Bukowski
Zastępca Przewodniczącego - Damian Pyrzyna
Członek - Adam Borkowski

Oddziały stylowe

Karate-Do
Dyrektor Techniczny - Mariusz Kaczmarek
Trener Kadry Karate Kata - Ryszard Piskorski
Trener Kadry Karate Kumite - Emil Witkowski

Ju Jitsu
Dyrektor Techniczny - Józef Leśnicki
Trener Kadry Ju Jitsu Kumite - Piotr Kamrowski
Trener Kadry Ju Jitsu Kata - Leszek Siekański

Oddział broni sztuk walki
Dyrektor Techniczny - Mirosław Wiśniewski
Trener Kadry Sport Kenjutsu - Piotr Witkowski
Trener Kadry Kenjutsu Kata - Mirosław Wiśniewski
Trener Kadry Kobudo - Przemysław Wiśniewski

Kickboxing
Dyrektor Techniczny - Eugeniusz Rzymyszkiewicz
Trener Kadry - Damian Pyrzyna


Egzaminowanie

Krajowa Komisja Egzaminacyjna (przwodniczący + przedstawiciele stylów)

Przewodniczący - Piotr Witkowski
Członek - Eugeniusz Rzymyszkiewicz
Członek - Mariusz Wowra
Członek - Mirosław Wiśniewski
Członek - Przemysław Wiœśniewski

Egzaminatorzy Karate-Do Shotokan

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
2Eugeniusz RzymyszkiewiczKrajowyŁabiszyn
3Mariusz KaczmarekKrajowyInowrocław
4Marek RzeszotekKrajowyToruń
5Ryszard PiskorskiKlubowyToruń
6Zdzisław MikodaKlubowyRuda Śląska

Egzaminatorzy Ju Jitsu

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Mariusz WowraKrajowyRybnik
2Zdzisław MikodaKrajowyRuda Śląska
3Mirosław GlazKrajowyKrosno Odrzańskie
4Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
5Zbigniew BiałyKrajowyBukowno
6Zdzisław SikoraKrajowySzprotawa
7Józef LeśnickiKrajowyZłotoryja
8Leszek SiekańskiKrajowyMysłowice
9Mirosław WiśniewskiKrajowyŚwiebodzin
10Przemysław WiśniewskiKrajowyOświęcim
11Sławomir WoźniakKlubowyMirsk

Egzaminatorzy Kenjutsu IMAF

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
2Mirosław WiśniewskiKrajowyŚwiebodzin
3Eugeniusz RzymyszkiewiczKlubowyŁabiszyn

Egzaminatorzy Kobudo IMAF

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Przemysław WiśniewskiKrajowyOświęcim

Komisje sędziowskie

Komisja sędziowska Karate-Do
Przewodniczący - Mariusz Kaczmarek
Członek - Eugeniusz Rzymyszkiewicz
Członek - Piotr Witkowski

Komisja sędziowska Ju-Jitsu
Przewodniczący - Leszek Siekański
Członek - Zbigniew Biały
Członek - Adam Borkowski

Komisja sędziowska Semi Kontakt Kickboxing
Przewodniczący - Eugeniusz Rzymyszkiewicz
Członek - Sebastian Stachoń
Członek - Damian Pyrzyna

Komisja sędziowska Sport Kenjutsu
Przewodniczący - Michał Żuchelkowski
Członek - Mirosław Wiśniewski
Członek - Marcin Tylman

Sędziowie

Licencjonowani sędziowie Karate-Do

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Piotr WitkowskiMiędzynarodowyInowrocław
2Mariusz KaczmarekMiędzynarodowyInowrocław
3Anna GrecmanMiędzynarodowyPakość
4Eugeniusz RzymyszkiewiczMiędzynarodowyŁabiszyn
5Bartłomiej KarskiKrajowyInowrocław
6Michał ŻuchelkowskiKrajowyInowrocław
7Radosław SłomkowskiKrajowyŁabiszyn
8Damian PyrzynaKrajowyŁabiszyn
19Adam GrecmanKrajowyPakość
10Jarosław MatuszakRegionalnyInowrocław
11Hanna SikoraRegionalnyŁabiszyn
12Marcin TylmanRegionalnyNowe
13Leszek KitowskiRegionalnyNowe
14Kamila GniadekRegionalnyToruń
15Anna HadowskaRegionalnyInowrocław
16Mirosława Marczak - WasilewskaRegionalnyInowrocław
17Agnieszka ZadkaRegionalnyInowrocław
18Grażyna GapińskaKlubowyInowrocław
19Marcin GłowackiKlubowyInowrocław
20Aleksandra WantaKlubowyInowrocław
21Wojciech RybczyńskiKlubowyŁabiszyn
22Patryk SobocińskiKlubowyŁabiszyn
23Kamil Krzysztof SękKlubowyŁabiszyn

Licencjonowani sędziowie Semi Kontakt

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Eugeniusz RzymyszkiewiczMiedzynarodowyŁabiszyn
2Kamil ChłopikKrajowyMińsk Mazowiecki
3Jarosław KrzyżanowskiKrajowySłupsk
4Rafał RaźniakKrajowySłupsk
5Tomasz SkibińskiRegionalnyŁabiszyn
6Damian PyrzynaRegionalnyŁabiszyn
7Sylwia ZawiszaRegionalnySłupsk
8Tomasz MisiakRegionalnyToruń
9Paweł BaranRegionalnyPoznań
10Tomasz StronkaRegionalnyPoznań
11Wojciech RybczyńskiKlubowyŁabiszyn
12Jakub RóżańskiKlubowyŁabiszyn
13Kamil SękKlubowyŁabiszyn
14Patryk SobocińskiKlubowyŁabiszyn
15Norbert WielgosKlubowyMińsk Mazowiecki
16Mateusz ZagrodzkiKlubowyMińsk Mazowiecki

Licencjonowani sędziowie Ju Jitsu - Fighting Ju Jitsu

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Adam BorkowskiMiędzynarodowyKonin
2Michał RadziemskiMiędzynarodowyKonin
3Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
4Zdzisław MikodaKrajowyRuda Śląska
5Jarosław KrzyżanowskiKrajowySłupsk
6Sylwia ZawiszaRegionalnySłupsk
7Michał ŻuchelkowskiRegionalnyInowrocław
8Piotr DominiczakRegionalnyInowrocław

Licencjonowani sędziowie Ju Jitsu Mixed Kumite

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Mirosław WiśniewskiMiędzynarodowyŚwiebodzin
2Michał RadziemskiKrajowyKonin
3Adam BorkowskiKrajowyKonin
4Jarosław KrzyżanowskiKrajowySłupsk
5Konrad BabulKrajowyBobrowice
6Leszek SiekańskiKrajowyMysłowice
7Robert PiasnyKrajowyOlkusz
8Arkadiusz PrzybyłkaRegionalnyMysłowice
9Sylwia ZawiszaKlubowySłupsk
10Michał ŻuchelkowskiKlubowyInowrocław
11Damian MiłowickiKlubowyKlucze
12Bartosz KulantyKlubowyBukowno
13Jakub LewińskiKlubowyBukowno

Licencjonowani sędziowie Ju Jitsu - Kata Ju Jitsu

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Eugeniusz SikoraMiędzynarodowyZielona Góra
2Mirosław WiśniewskiMiędzynarodowyŚwiebodzin
3Jarosław KrzyżanowskiMiędzynarodowySłupsk
4Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
5Zdzisław MikodaKrajowyRuda Śląska
6Leszek SiekańskiKrajowyMysłowice
7Adam BorkowskiKrajowyKonin
8Michał ŻuchelkowskiRegionalnyInowrocław
9Sylwia ZawiszaRegionalnySłupsk

Licencjonowani sędziowie Sport Kenjutsu

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
2Marek PawlaczykKrajowyPoznań
3Mirosław WiśniewskiKrajowyŚwiebodzin
4Valentyn BondarchukKrajowyCzerwonograd
5Rafał TokarczykKrajowyZakopane
6Józef LeśnickiKrajowyZłotoryja
7Eugeniusz RzymyszkiewiczKrajowyŁabiszyn
8Angelika GermanRegionalnyLwów
9Marcin TylmanRegionalnyNowe
10Tomasz MisiakRegionalnyToruń
11Michał ŻuchelkowskiRegionalnyInowrocław
12Mariusz BłachowiczRegionalnyMysłowice
13Paweł BaranRegionalnyOborniki
14Paweł GlazKlubowyKrosno Odrzańskie
15Marta RzymyszkiewiczKlubowyŁabiszyn
16Zbigniew GłowackiKlubowyInowrocław
17Dominik BołaKlubowyInowrocław

Licencjonowani sędziowie Kobudo

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Marek MusiałKrajowyOświęcim
2Patrycja PszczelińskaKrajowyOświęcim
3Przemysław WiśniewskiKrajowyOświęcim
4Piotr WitkowskiRegionalnyInowrocław
5Michał ŻuchelkowskiRegionalnyInowrocław
6Krzysztof SewiołłoRegionalnyZakopane
7Mariusz DąbekRegionalnyNowa Słupia
8Stanisław ZawadaRegionalnySiemianowice Śl.
9Agnieszka CymbaKlubowyŚwiebodzin
10Przemysław PerczyńskiKlubowyŚwiebodzin
11Grzegorz KarbowniczKlubowyNowa Słupia
12Dawid ZawadaKlubowySiemianowice Śl.
13Jacek PieczonkaKlubowyInowrocław
14Kamil KalitowskiKlubowyNowe


IMAF Polska w IMAF Europe


Piotr Witkowski
Członek Izby Doradców Technicznych Karate-Do

Mirosław Glaz
Członek Komisji Kodyfikacyjnej Ju Jitsu Mixed Kumite




Ważne !

Najbliższe imprezy PL
11.11.2017, Bielsko-Biała
Seminarium Karate i Kenjutsu

25.11.2017, Oświęcim
Seminarium Karate i Kobudo

08-15.01.2018, Korbielów
Zimowisko sportowe IMAF 2018


Najbliższe imprezy EU


Designed by M. Żuchelkowski | © IMAF Polska 2010-2017