Witamy na stronie IMAF POLSKA!
"Na szczyt góry wspinamy się różnymi ścieżkami
gdy już tam jednak dotrzemy
wszyscy ujrzymy ten sam księżyc."

Mistrzowie IMAF Polska

Stopnie mistrzowskie uzyskane / zweryfikowane w IMAF Europe

Imię NazwiskoDANStylKlub
1Michał Godnicz († 2012)IX
VI
Ju Jitsu Kobudo
Karate
SKK Champion
2Piotr WitkowskiVII
III
II
Karate
Ju Jitsu
Kenjutsu
Rondo Inowrocław
3Eugeniusz RzymyszkiewiczVII
I
Karate
Kenjutsu
Gakko Karate
4Mirosław GlazVIJu JitsuKSJJ Satori
5Mariusz KaczmarekVKarateIKS Karate
6Dariusz MichalczeniaVJu JitsuSKJJ Akayama
7Maciej MaciejewskiVKarateHajime Bielsko-Biała
8Zdzisław MikodaIV
III
Ju Jitsu
Karate
JJ Ruda Śląska
9Przemysław WiśniewskiIVKobudoSJSW Oświęcim
10Krzysztof WojciechowskiIVJu JitsuAkayama Szprotawa
11Agnieszka CymbaIII
I
Kobudo
Kenjutsu
KS JJ Świebodzin
12Przemysław PerczyńskiIII
I
Kobudo
Kenjutsu
KS JJ Świebodzin
13Konrad BabulIIIJu JitsuKSJJ Satori
14Anna PietrzakIIIKarateIKS Karate
15Zbigniew BiałyIIIJu JitsuSamuraj Bukowno
16Włodzimierz WiśniewskiIIIKarateIKS Karate
17Piotr KamrowskiIIIJu JitsuJJ Ruda Śląska
18Ryszard PiskorskiIIIKarateAktywni Nowe
19Damian PyrzynaIIIKarateGakko Karate
20Krzysztof SewiołłoIIIKobudoSJSW Oświęcim
21Eugeniusz KaczmarekIIIKarateGakko Karate
22Artur BanaśIIIJu JitsuKS JJ Świebodzin
23Tomasz MisiakIIIKarateKimura Toruń
24Krzysztof MrózIIIKung-fuKatowice
25Marcin GawlikII
II
Karate
Ju Jitsu
SKK-JJ Spartans
26Mariusz KarolewskiII
II
Judo
Ju Jitsu
Sulechów
27Emil WitkowskiIIKarateIKS Karate
28Michał ŻuchelkowskiII
I
Karate
Ju Jitsu
IKS Karate
29Bartłomiej KarskiIIKarateIKS Karate
30Marek BilickiIIKarateIKS Karate
31Adam GotowalskiIIKarateIKS Karate
32Radosław SłomkowskiIIKarateGakko Karate
33Piotr ŚmigielskiIIKarateGakko Karate
34Rafał WygonowskiIIJu JitsuJJ Ruda Śląska
35Tomasz SkibińskiIIKarateGakko Karate
36Dorota KowalczykIIJu JitsuJJ Ruda Śląska
37Valentyn BondarchukIIJu JitsuShlachvoina (Ukraina)
38Krystian PakułaIIJu JitsuShogun Mysłowice
39Rafał TokarczykII
I
Ju Jitsu
Kenjutsu
PKSJSW Poronin
40Paweł BaranIIKarateObornicki Klub Karate
41Robert SawickiIIJu JitsuSKJJ Akayama
42Grzegorz BajorIIJu JitsuSKJJ Akayama
43Patryk JaśkowskiIIJu JitsuKazan Złotoryja
44Michał PaczkowskiIIKarateIKS Karate
45Kamil Krzysztof SękIIKarateGakko Karate
46Adam NikiforowIIJu JitsuKSJJ Satori
47Mariusz DąbekII
I
Kobudo
Ju Jitsu
Dojo Majo
48Sławomir WoźniakIIJu JitsuKubotan Mirsk
49Mirosław WiśniewskiIIKenjutsuKS JJ Świebodzin
50Jacek PieczonkaIIKenjutsuRondo Inowrocław
51Tomasz PodlipniakIIJu JitsuKS JJ Świebodzin
52Marian WaszakII
I
Ju Jitsu
Kenjutsu
Rondo Inowrocław
53Arkadiusz PilarskiIIJu JitsuKatowice
54Marcin TylmanII
I
Karate
Kenjutsu
Bugei Dojo Nowe
55Dariusz MazurIIJu JitsuJJ Ruda Śląska
56Maciej RzymyszkiewiczIIKarateGakko Karate
57Grzegorz MichalikIKarateIKS Karate
58Jarosław MatuszakIKarateIKS Karate
59Adam GrecmanIKarateIKS Karate
60Lucjan SkowrońskiIKarateIKS Karate
61Paweł ĆwiklińskiIKarateIKS Karate
62Artur PiaskowskiIKarateIKS Karate
63Mirosława Marczak-WasilewskaIKarateIKS Karate
64Leszek KitowskiIKarateAktywni Nowe
65Tomasz KraszewskiIJu JitsuJJ Ruda Śląska
66Mariusz BłachowiczIJu JitsuShogun Mysłowice
67Bartosz GłowackiIJu JitsuJJ Ruda Śląska
68Piotr DominiczakIJu JitsuIKS Karate
69Kamil MikodaIJu JitsuJJ Ruda Śląska
70Dawid SkutelaIJu JitsuShogun Mysłowice
71Sebastian JanoszIJu JitsuShogun Mysłowice
72Arkadiusz PrzybyłkaIJu JitsuShogun Mysłowice
73Wojciech RybczyńskiIKarateGakko Karate
74Patrycja PszczelińskaIKobudoSJSW Oœświęcim
75Ariadna DłubiszIKobudoSJSW Łódź
76Grzegorz ZwaryczIKobudoSJSW Oœświęcim
77Marek MusiałIIaidoSJSW Ośœwięcim
78Patryk SobocińskiIKarateGakko Karate
79Jakub RóżańskiIKarateGakko Karate
80Angelika GermanIKenjutsuSK Myrotvorets (Ukraina)
81Zbigniew GłowackiIKarateIKS Karate
82Marta RzymyszkiewiczIKarateGakko Karate
83Piotr GryczkaIKarateGakko Karate
84Łukasz LorekIJu JitsuJJ Ruda Śląska
85Roman BurdekIJu JitsuJJ Ruda Śląska
86Rafał DanielakIJu JitsuSKJJ Akayama
87Valeriya LuzhanskaIKarateSK Myrotvorets (Ukraina)
88Kamil KalitowskiIKarateAktywni Nowe
89Paweł WasielewskiIKarateAktywni Nowe
90Dominik BołaIJu JitsuIKS Karate
91Paweł BezakIJu JitsuKS JJ Świebodzin
92Neil DavidgeI
I
Kenjutsu
Ju Jitsu
TKD Freestyle
93Michał BorkowskiI
I
Kenjutsu
Ju Jitsu
KS JJ Świebodzin
94Paweł GlazIJu JitsuKSJJ Satori
95Piotr NogaIJu JitsuKSJJ Satori
96Marcin JezierskiIJu JitsuKSJJ Satori
97Andrzej BielaIJu JitsuShogun Wymiarki
98Monika Antonowicz-WoźniakIJu JitsuKubotan Mirsk
99Sylwia LeśnickaIJu JitsuKazan Złotoryja
100Paweł PrzysiężnikIJu JitsuKazan Złotoryja
101Kamil ŁozowskiIJu JitsuAkayama Szprotawa
102Krzysztof WołowskiIJu JitsuAkayama Szprotawa
103Rafał SzulcIKarateGakko Karate
104Dariusz SłowiakIKarateHajime Bielsko-Biała
105Eliza Wencelis-SękalskaIKarateHajime Bielsko-Biała
106Kacper ŚliwaIKarateBugei Dojo Nowe
107Jarosław WasielewskiIKarateBugei Dojo Nowe
108Tomasz SzczepańczykIKarateHajime Bielsko-Biała
109Grzegorz KarbowniczekIKobudoDojo Majo Nowa Słupia
110Maja SalaIKobudoDojo Majo Nowa Słupia
111Mariusz KozłowskiIKarateBugei Dojo Nowe
112Mariusz KłohsIKarateBugei Dojo Nowe
113Natalia WiśniewskaIKarateBugei Dojo Nowe
114Amelia KranzIKarateGakko Karate

Mistrzowie IMAF Europe - oficjalny wykaz międzynarodowy (20.06.2013)



Ważne !

Najbliższe imprezy PL
04-05.05.2024, Przyjezierze
XII Konsultacje Sztuk Walki
Egzaminy DAN/Kyu

08-09.06.2024, Mysłowice
MISTRZOSTWA EUROPY IMAFE





Najbliższe imprezy EU
Designed by M. Żuchelkowski | © IMAF Polska 2010-2023