Witamy na stronie IMAF POLSKA!
"Na szczyt góry wspinamy się różnymi ścieżkami
gdy już tam jednak dotrzemy
wszyscy ujrzymy ten sam księżyc."

Mistrzowie IMAF Polska

Stopnie mistrzowskie uzyskane / zweryfikowane w IMAF Europe

Imię NazwiskoDANStylKlub
1Michał Godnicz († 2012)IX
VI
Ju Jitsu Kobudo
Karate
SKK Champion
2Piotr WitkowskiVII
III
II
Karate
Ju Jitsu
Kenjutsu
Rondo Inowrocław
3Mirosław GlazVIJu JitsuKSJJ Satori
4Eugeniusz RzymyszkiewiczVI
I
Karate
Kenjutsu
Gakko Karate
5Mariusz KaczmarekVKarateIKS Karate
6Dariusz MichalczeniaVJu JitsuSKJJ Akayama
7Maciej MaciejewskiVKarateHajime Bielsko-Biała
8Zdzisław MikodaIVJu JitsuJJ Ruda Śląska
9Benedykt FusikIVJu JitsuShogun Wymiarki
10Przemysław WiśniewskiIVKobudoSJSW Oświęcim
11Konrad BabulIIIJu JitsuKSJJ Satori
12Anna PietrzakIIIKarateIKS Karate
13Zbigniew BiałyIIIJu JitsuSamuraj Bukowno
14Włodzimierz WiśniewskiIIIKarateIKS Karate
15Piotr KamrowskiIIIJu JitsuJJ Ruda Śląska
16Ryszard PiskorskiIIIKarateAktywni Nowe
17Damian PyrzynaIIIKarateGakko Karate
18Krzysztof SewiołłoIIIKobudoSJSW Oświęcim
19Eugeniusz KaczmarekIIIKarateGakko Karate
20Artur BanaśIIIJu JitsuKS JJ Świebodzin
21Tomasz MisiakIIIKarateKimura Toruń
22Marcin GawlikII
II
Karate
Ju Jitsu
SKK-JJ Spartans
23Emil WitkowskiIIKarateIKS Karate
24Michał ŻuchelkowskiII
I
Karate
Ju Jitsu
IKS Karate
25Bartłomiej KarskiIIKarateIKS Karate
26Marek BilickiIIKarateIKS Karate
27Adam GotowalskiIIKarateIKS Karate
28Radosław SłomkowskiIIKarateIKS Karate
29Piotr ŚmigielskiIIKarateGakko Karate
30Rafał WygonowskiIIJu JitsuJJ Ruda Śląska
31Tomasz SkibińskiIIKarateGakko Karate
32Dorota KowalczykIIJu JitsuJJ Ruda Śląska
33Valentyn BondarchukIIJu JitsuShlachvoina (Ukraina)
34Krystian PakułaIIJu JitsuShogun Mysłowice
35Rafał TokarczykII
I
Ju Jitsu
Kenjutsu
PKSJSW Poronin
36Paweł BaranIIKarateObornicki Klub Karate
37Robert SawickiIIJu JitsuSKJJ Akayama
38Grzegorz BajorIIJu JitsuSKJJ Akayama
39Patryk JaśkowskiIIJu JitsuKazan Złotoryja
40Mariusz KarolewskiII
I
Judo
Ju Jitsu
Sulechów
41Michał PaczkowskiIIKarateIKS Karate
42Kamil Krzysztof SękIIKarateGakko Karate
43Adam NikiforowIIJu JitsuKSJJ Satori
44Mariusz DąbekIIKobudoDojo Majo
45Sławomir WoźniakIIJu JitsuKubotan Mirsk
46Mirosław WiśniewskiIIKenjutsuKS JJ Świebodzin
47Jacek PieczonkaIIKenjutsuRondo Inowrocław
48Agnieszka CymbaII
I
Kobudo
Kenjutsu
KS JJ Świebodzin
49Przemysław PerczyńskiII
I
Kobudo
Kenjutsu
KS JJ Świebodzin
50Tomasz PodlipniakIIJu JitsuKS JJ Świebodzin
51Marian WaszakIIJu JitsuRondo Inowrocław
52Grzegorz MichalikIKarateIKS Karate
53Jarosław MatuszakIKarateIKS Karate
54Adam GrecmanIKarateIKS Karate
55Lucjan SkowrońskiIKarateIKS Karate
56Paweł ĆwiklińskiIKarateIKS Karate
57Artur PiaskowskiIKarateIKS Karate
58Mirosława Marczak-WasilewskaIKarateIKS Karate
59Marcin TylmanI
I
Karate
Kenjutsu
Aktywni Nowe
60Leszek KitowskiIKarateAktywni Nowe
61Tomasz KraszewskiIJu JitsuJJ Ruda Śląska
62Mariusz BłachowiczIJu JitsuShogun Mysłowice
63Bartosz GłowackiIJu JitsuJJ Ruda Śląska
64Piotr DominiczakIJu JitsuIKS Karate
65Kamil MikodaIJu JitsuJJ Ruda Śląska
66Dawid SkutelaIJu JitsuShogun Mysłowice
67Sebastian JanoszIJu JitsuShogun Mysłowice
68Arkadiusz PrzybyłkaIJu JitsuShogun Mysłowice
69Wojciech RybczyńskiIKarateGakko Karate
70Patrycja PszczelińskaIKobudoSJSW Oœświęcim
71Ariadna DłubiszIKobudoSJSW Łódź
72Grzegorz ZwaryczIKobudoSJSW Oœświęcim
73Marek MusiałIIaidoSJSW Ośœwięcim
74Patryk SobocińskiIKarateGakko Karate
75Jakub RóżańskiIKarateGakko Karate
76Angelika GermanIKenjutsuSK Myrotvorets (Ukraina)
77Zbigniew GłowackiIKarateIKS Karate
78Marta RzymyszkiewiczIKarateGakko Karate
79Piotr GryczkaIKarateGakko Karate
80Łukasz LorekIJu JitsuJJ Ruda Śląska
81Roman BurdekIJu JitsuJJ Ruda Śląska
82Rafał DanielakIJu JitsuSKJJ Akayama
83Dariusz MazurIJu JitsuJJ Ruda Śląska
84Valeriya LuzhanskaIKarateSK Myrotvorets (Ukraina)
85Kamil KalitowskiIKarateAktywni Nowe
86Paweł WasielewskiIKarateAktywni Nowe
87Dominik BołaIJu JitsuIKS Karate
88Paweł BezakIJu JitsuKS JJ Świebodzin
89Neil DavidgeI
I
Kenjutsu
Ju Jitsu
TKD Freestyle
90Michał BorkowskiI
I
Kenjutsu
Ju Jitsu
KS JJ Świebodzin
91Paweł GlazIJu JitsuKSJJ Satori
92Piotr NogaIJu JitsuKSJJ Satori
93Marcin JezierskiIJu JitsuKSJJ Satori
94Andrzej BielaIJu JitsuShogun Wymiarki
95Monika Antonowicz-WoźniakIJu JitsuKubotan Mirsk
96Sylwia LeśnickaIJu JitsuKazan Złotoryja
97Paweł PrzysiężnikIJu JitsuKazan Złotoryja
98Kamil ŁozowskiIJu JitsuAkayama Szprotawa
99Krzysztof WołowskiIJu JitsuAkayama Szprotawa
100Rafał SzulcIKarateGakko Karate
101Dariusz SłowiakIKarateHajime Bielsko-Biała
102Eliza Wencelis-SękalskaIKarateHajime Bielsko-Biała
103Kacper ŚliwaIKarateBugei Dojo Nowe
104Maciej RzymyszkiewiczIKarateGakko Karate
105Jarosław WasielewskiIKarateBugei Dojo Nowe
106Tomasz SzczepańczykIKarateHajime Bielsko-Biała

Mistrzowie IMAF Europe - oficjalny wykaz międzynarodowy (20.06.2013)

 



Ważne !

Najbliższe imprezy PL
31.07-07.08, Dźwirzyno
Rodzinne spotkania ze sportem i sztukami walki


25.09, Bukowno
Mistrzostwa Polski IMAF



Najbliższe imprezy EU


Designed by M. Żuchelkowski | © IMAF Polska 2010-2021